Sfera dla Subiekta GT + Program Importer wielu dokumentów / zamówień

Pakiet zawierający:
1. InsERT Sfera dla Subiekta GT (katalogowo 799 zł netto).
2. Moduł importu dokumentów/zamówień z plików Excela/XML/CSV do Subiekta GT.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).
Licencja importera dokumentów - 12 miesięcy (o wartości 490 zł netto)

Jeżeli nie masz Sfery dla Subiekta, a potrzebujesz używać programu do importu co jakiś czas, to ta opcja jest dla Ciebie. Sferę wykupuję się na cały podmiot Subiekta, więc po jej zakupie w przyszłości ponosi się już tylko koszt samych dodatków.

Wersja importera elektroniczna - klucz wysyłany na adres e-mail.

zł1,327.17 Tax included
1079,00 Netto
Quantity

Moduł dodatkowy dla systemu Subiekt GT umożliwiający automatyczny import faktur, dokumentów i zamówień z plików: XML, Excel(xls i xlsx) i CSV. Za jego pomocą można zaimportować zbiorczo zamówienia lub różnego rodzaju dokumenty z różnych innych systemów sprzedażowych i handlowych (sklepy internetowe, portale aukcyjne typu ebay, amazon, systemy bilingowe, systemy ERP, CRM, platformy sprzedażowe i wiele innych). Posiada również funkcję eksportu dokumentów z Subiekta GT do plików XML, co daje możliwość przeniesienia dokumentów z jednego podmiotu Subiekta na drugi.

Nie ma sztywnych wymagań co do plików Excela i CSV z których mogą być importowane zamówienia i dokumenty. Importu można dokonywać w sytuacji gdy: w jednym pliku jest wiele zamówień, a także gdy w jednym pliku jest informacja o jednym zamówieniu, a pliki znajdują się np. w jednym folderze. Oprócz tego można importować dokumenty z plików XML zbudowanych według naszej specyfikacji.

Posiadasz dedykowany system, sklep lub platformę sprzedaży i musisz ręcznie dodawać zamówienia i faktury? Z tym modułem możesz w pełni zautomatyzować tę pracę i zintegrować dowolny system z Subiektem!

Sfera gwarantuje nam poprawność wprowadzanych danych i niezawodność działania Subiekta. O ile w przypadku prostych programów/skryptów, które bazują tylko na prostych operacjach edycji/odczytu z bazy danych nie wymagają Sfery, o tyle w tego typu programie takie działanie byłoby wysoce ryzykowne, ze względu na wielkość systemu, jakim jest Subiekt GT.

PWDOKSF